Zbiornik portal randkowy

Zbiornik portal randkowy – jest portalem społecznościowym o tematyce erotycznej, który istnieje na Polskim rynku od ponad 20 lat. Wśród internautów portal cieszy się ogromną popularnością i stale przybywa na nim nowych użytkowników. Jest serwisem, gdzie możemy udostępniać swoje zdjęcia, filmy i ogłoszenia oraz wymieniać się kontaktami

Użytkownik ma możliwość wykonania tzw. weryfikacji, która potwierdzi jego autentyczność. Szczególnie osoby lubiące sex oraz nowe doznania erotyczne znajdą tutaj coś dla siebie. Zaawansowana wyszukiwarka profili pozwoli nam określić preferencji wobec partnera/partnerki, którą chcielibyśmy znaleźć.

Facebook dla dorosłych – Zbiornik

Portal zbiornik przez wiele osób może być porównywane do popularnego Facebooka. W tym wydaniu jest to jednak zdecydowanie wersja dla dorosłych. Regulamin pozwala korzystać z portalu tylko osobom pełnoletnim. To wszystko za sprawą treści na nich widocznym. Prowadzenie konta bez opłat, umożliwia zapoznawanie się z nowymi ludźmi. Nasze dane osobowe są w tym przypadku bardzo bezpieczne. Nie musimy podawać swojego imienia i nazwiska tak jak w klasycznej wersji Facebook’a. Typ naszego konta oraz w jaki sposób będziemy je prowadzić, zależy w 100% od nas.

Ranking serwisów towarzyskich stale uwzględnia w nich na wysokich pozycjach portal randkowy. Głównie za sprawą funkcjonalności, jakimi obdarowuje swoich użytkowników. Opinie użytkowników na temat portalu są bardzo pozytywne. Wiele osób ceni sobie fakt, możliwość poznawania tam online nowych ludzi, oglądania transmisji na żywo oraz pozostałych funkcji serwisu. Tych jest naprawdę nie mało. Zapoznaj się z nimi sam i przekonaj się, jak łatwo jest poderwać kogoś online.

Co oferuje portal Zbiornik?

Oprócz możliwości poznawania nowych ludzi serwis internetowy na literkę Z umożliwia cieszyć się z wielu innych autorskich rozwiązań. Ten internetowy serwis to prawdziwa skarbnica każdego miłośnika nowych doznań. Szeroki dostęp funkcjonalności zapewnia świetną przygodę każdemu odwiedzającemu ten serwis.

Amatorskie zdjęcia i filmy

Portal daje nam nieograniczony dostęp jeśli chodzi o dzielenie się swoimi zdjęciami bądź przegadanie zdjęć innych. Codziennie na stronie pojawiają się setki nowych, amatorskich zdjęć i filmów. Tematyka oczywiście skupia się wokół seksu i na takie produkcje należy się nastawić wchodząc do tej kategorii.

Kamerki na żywo za darmo

Portal udostępnia nam możliwość uruchamiania swoich własnych transmisji video bądź oglądanie innych użytkowników. Ciekawą funkcją są tzw. płatne pokazy gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą Cię zaprosić na prywatną transmisje gdzie w zamian za żetony zrobią przed Tobą pokaz.

Ogłoszenia matrymonialne

To miejsce gdzie użytkownicy mogą przekazywać innym swoje ogłoszenia. Mogą być to np. zaproszenia kogoś na drinka ale również i szukanie partnera czy partnerki na wesele. Nie ma tutaj żadnych limitów. Nasze ogłoszenie możemy oczywiście skierować typowo na seks spotkanie.

Zbiornik – aktywacja konta

Po zakończonym procesie rejestracyjnym w celu aktywacji naszego profilu na Zbiornik, musimy kliknąć w link aktywacyjny. Link ten wysłany jest na adres e-mail, który podaliśmy w formularzy rejestracyjnym. To tak na prawdę wszystko. Po udanem aktywacji otrzymujemy pełny dostęp do naszego profilu. Możemy przejść do uzupełniania informacji o nas, dodawaniu swoich pierwszych zdjęć lub po prostu przeglądania innych profili.

Zalety i wady portalu serwisu Zbiornik.com

ZALETY
  • Możliwość realnych spotkań
  • Otwarty dostęp do galerii zdjęć
  • Kamerki na żywo
  • Portal zrzesza wszystkie orientacje
  • Wieloletni staż w Polskim internecie
WADY
  • Brak aplikacji mobilnej
  • Rejestracja jest płatna
  • Przestarzały design strony

Zbiornik portal randkowy – rejestracja

W celu przejścia do darmowej rejestracji kliknij w przycisk poniżej

Czy według nas warto założyć konto na portalu?

Zdecydowanie, korzyści jakie płyną z założenia tam konta dają ogromne możliwości na poznawanie nowych ludzi oraz spełnianie swoich najskrytszych fantazji erotycznych. Rejestracja niestety nie jest darmowa, mimo wszystko jest warta swojej ceny. Jeżeli szukasz portali z darmową rejestracją to tutaj znajdziesz coś dla siebie.

Jak korzystać z portalu?

Korzystanie z portalu jest bajecznie proste. Na każdym kroku jesteś prowadzi za rękę przez wszystkie strony i podstrony. Jeżeli czegoś nie wiecie, o wszystko można zapytać administratora poprzez formularz kontaktowy.